Wystawa Zdzisława Beksińskiego

Rok 2021 będzie wyjątkowy dla mistrza surrealistycznych wizji, które na aukcjach biją rekordy. Popularność coraz bardziej cenionego artysty zwiększy wystawa, zorganizowana czasowo poza Sanokiem, zaplanowana w dniach 26 czerwca — 5 września br. w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

Fundacja Nova Ars Poloniae partnerem MArteLive Europe

Nasza Fundacja – Fundacja Nova Ars Poloniae została partnerem międzynarodowego festiwalu – MArteLive Europe. Całe wydarzenie odbędzie się online i będzie transmitowane na żywo, a jego finał odbędzie się we Włoszech. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę organizatora www.martelive.eu

Poniżej zamieszczamy link do filmu opublikowanego na Fanpage’u organizatora. Serdecznie zapraszamy!

https://lnkd.in/ec3RaVM

Audycja na temat twórczości Zdzisława Beksińskiego

W Polskim Radiu 24 odbyła w dniu 31 stycznia rozmowa o społeczeństwie obywatelskim w kraju i poza jego granicami skupionym wokół twórczości wybitnego artysty, jakim był Zdzisław Beksiński – architekt, malarz i grafik.

Fundacja Nova Ars Poloniae partnerem międzynarodowego eventu artystycznego

Promocja polskich artystów na świecie jest naszym priorytetem, dlatego Fundacja zaangażowała się w projekt „The 1st Datong International Art Tour Exhibition” wystawiając obrazy trojga malarzy: Katarzyny Adamiak-Jaśnikowskiej, Małgorzaty Pindel-Kryjak i Jarosława Jaśnikowskiego.

Nova Ars Poloniae w Polskim Radiu 24

O działalności naszej Fundacji w audycji „Społeczeństwo obywatelskie: Reaktywacja” Polskiego Radia 24 mówili dr Radosław Kwaśnicki oraz Katarzyna Bator.

Fotorelacja z wystawy Mai Borowicz

Wydarzenie uświetniła wystawa prac malarskich Mai Borowicz,
podopiecznej Fundacji Nova Ars Poloniae.

Prawo jest sztuką

Wywiad z dr Radosławem L. Kwaśnickim. Rozmawia red. Marcin Tomczak z Magazynu Marketing Prawniczy.

List Piotr Dmochowskiego do Fundacji ARS NOVA POLONIAE

Miło nam upublicznić treść listu jaką otrzymaliśmy od Piotra Dmochowskiego, byłego marszanda Zdzisława Beksińskiego. To dla Nas wielkie wyróżnienie, za które dziękujemy!

Na górę